Škola v přírodě – den třetí

Dnes jsme vstávali do krásného slunečného dne už ve 4 hod. ráno. Děti na jednom pokoji se totiž nemohly dočkat. Před snídaní byla venku rozcvička. Po snídani jsme splnili úkoly v deníčku a hurá ven. Venku jsme si zahráli fotbal, holčičky kreslily na asfalt. Mezi tím paní učitelky Mirka a Vanda připravily trasu na hledání pokladu. Posvačili jsme meruňkové koblihy a děti šly hledat. A  co myslíte, děti našly poklad. Drobné odměny jim udělaly velkou radost. Po obědě jsme navštívili Arboretum paní Grulichové. Dnes už na děti dolehla trochu únava a po koupání byl poměrně brzy klid. Uvidíme, jak brzy budeme ráno vstávat. Snad budeme spát alespoň do 6 hodin.

Poslední aktuality

Ukončen provoz ve Flesarovce.
Rodiče, do čtvrtka 30.62022 si vyzvedněte všechny věci vašeho dítěte na MŠ Flesarova. Děkuji za ...
Prosím, pomozte nám s vyklízením.
Ve čtvrtek odpoledne 30.6. a v pátek 1.7.2022 od rána do večera již vyklízíme budovu MŠ na ...
Ukončení provozu na Heldovce
Vážení rodiče, příští týden ve čtvrtek bude ukončen provoz Mateřské školy na Heldově ...