Škola v přírodě – den druhý

Ráno jsme vstali do uplakaného deštivého dne, ale zase jsme rádi, že prší. Déšť je potřeba.

Den jsme začali rozcvičkou venku (zrovna nepršelo), nasnídali jsme se a vypracovali jsme úkol z Pirátského deníku. Využili jsme nepříznivého počasí a vyráběli jsme pirátská trika, šátky a kryty na oko. Trika jsme barvili barvou na textil. Doufáme, že do pátku se nám (učitelkám) barva z rukou umyje.

Na naší chatě Horalka měl soustředění pěvecký sbor z Českého Meziříčí a nabídli nám “malý koncert”. Moc se nám zpívání líbilo a i my jim na oplátku zazpívali.

Odpoledne si děti poslechly pohádku, měly Zpívánky a zdolávaly opičí dráhu. Po odpolední svačině se začalo dělat hezky a my vyrazili na vycházku. Po večeři děti “napsaly” pohledy domů,  do deníku nakreslily zážitek z dnešního dne a proběhlo velké sprchování. Každý večer si paní učitelky o prožitém dni před spaním s dětmi povídají a připravují děti na nový den.

Poslední aktuality

Ukončen provoz ve Flesarovce.
Rodiče, do čtvrtka 30.62022 si vyzvedněte všechny věci vašeho dítěte na MŠ Flesarova. Děkuji za ...
Prosím, pomozte nám s vyklízením.
Ve čtvrtek odpoledne 30.6. a v pátek 1.7.2022 od rána do večera již vyklízíme budovu MŠ na ...
Ukončení provozu na Heldovce
Vážení rodiče, příští týden ve čtvrtek bude ukončen provoz Mateřské školy na Heldově ...