Škola v přírodě – den čtvrtý

Tak už se nám chýlí konec školy v přírodě. Čtvrtek se nese ve znamení Pirátské olympiády – děti foukáním posílaly míčky do cíle, běhaly slalom mezi kroužky, přecházely lano, házely na cíl, kopaly míč do branky a přetahovaly se lanem – kdo z koho. Všechny děti byly oceněny medailí a dostaly drobnou odměnu a nanuk. Odpoledne jsme si vyšlápli k bunkrům na Škutině. Výlet byl delší, ale zvládly všichni.
Po večeři děti nakreslily do deníku zážitek z dnešního dne a nastalo velké balení. Věřte nebo ne, ale toto byl dnes nejtěžší úkol, ale už je hotovo. Teď děti spí a my doufáme, že se vzbudí ráno co nejdéle, protože to těšení domů bude ráno veliké a my máme obavy, že nebudou moci dospat.
Na závěr chceme děti zítra ocenit, že zvládly odloučení od nejbližších, a dostanou medaili a diplom za statečnost. Potom už jen budeme vyhlížet autobus domů.
Byl to náročný týden, ale stálo to za to.

Poslední aktuality

Ukončen provoz ve Flesarovce.
Rodiče, do čtvrtka 30.62022 si vyzvedněte všechny věci vašeho dítěte na MŠ Flesarova. Děkuji za ...
Prosím, pomozte nám s vyklízením.
Ve čtvrtek odpoledne 30.6. a v pátek 1.7.2022 od rána do večera již vyklízíme budovu MŠ na ...
Ukončení provozu na Heldovce
Vážení rodiče, příští týden ve čtvrtek bude ukončen provoz Mateřské školy na Heldově ...