škola v přírodě den 3.

Dnes, ve středu, bylo od rána zataženo. Nic moc jsme nemohli plánovat, a tak jsme si hráli u chaty, byli jsme na krátké vycházce a před polednem jsme zdobili trička. V 11 hod. se na nás přijela podívat paní ředitelka. Moc se jí u nás líbilo. Povídala, že nás personál chaty moc chválí. Prý jsme samostatné děti a “prý” nezlobíme. Ani o nás nevědí. Jen při jídle jim ukážeme, zač je toho loket. Všechno sníme a ještě si přidáváme. Vaří tu totiž mooooc dobře. Odpoledne jsme opékali buřtíky. nenudíme se a jsme spokojení.

Poslední aktuality

zápis
rozhodnuti_seznam_prijatych (23) seznam_neprijatych (4)
Škola v přírodě den 4.
Čtvrtý den, je dnem posledním, před pátečním odjezdem. Tento den děti hledaly poklad. A co ...
škola v přírodě den 3.
Dnes, ve středu, bylo od rána zataženo. Nic moc jsme nemohli plánovat, a tak jsme si hráli u ...