Budovy a třídy MŠ

 

Mateřská škola, Třebechovice pod Orebem je  9 třídní a v současné době umístěna ve třech budovách.

V hlavní – kmenové budově v Tyršově ulici, máme v současné době tři třídy.  V současné době tam jsou umístěny nejmladší děti.

Kontakt: 725996121

 

Nová budova, která má  kapacitu 100 dětí  ve čtyřech třídách, je umístěna v bezprostřední blízkosti původní MŠ (č.p. 1505).  V této budově je vše nově zařízeno. Jsou zde umístěny děti od nejstarších po kapacitu MŠ.

Kontakt: 725996125

 

V Nepasicích máme další prostory, které prošly  v tomto a minulém roce velkými změnami. Došlo k výměně podlahových krytin, výměně nábytku ve třídách a v šatně v 1. patře. Zahrada byla regenerovaná v roce 2016, minulý rok došlo k opravě dopravního hřiště u MŠ a k opravě střechy na budově a hlavní akcí byla výměna stávajících nevyhovujících oken za plastová.

Kontaktní mob. 725996193

 

Třída ŽabkyŽáby Stock vektory, Royalty Free Žáby Ilustrace | Depositphotos®

– do této třídy dochází nejmladší přijaté děti (paní učitelky Miroslava Svobodová, Renata Kolaříková)

Tato třída je upravena pro nejmladší kategorii dětí, jsou zde hračky vhodné  pro 3 leté děti, u třídy je velké sociální zařízení, sprcha, nočníčky a stupínky k toaletě, přiměřeně vysoký nábytek a pevná lehátka na odpočinek dětí. Pro děti jsme také připravily barevné, téměř nerozbitné nádobí, protože už takto malé děti zkouší samostatnost a sebeobsluhu.

Třída Berušky  Zvířata červenou kresbu Lady kreslený chyby beruška Bug zdarma hmyz roztomilý zvířat berušky berušky volný vektor

– do této třídy dochází nové děti  (paní učitelka Vanda Kozová, Barbora Malečková a asistentka pedagoga Leona Prokůpková))

Tato třída je upravena pro  kategorii dětí 3 – 4 letých, jsou zde hračky vhodné  pro tuto věkovou skupinu, u třídy je velké sociální zařízení, sprcha,  přiměřeně vysoký nábytek a  lehátka na odpočinek dětí.  V tomto roce chceme nakoupit stolky a židličky do třídy. Už takto malé děti zkouší samostatnost a sebeobsluhu, pracují ve skupinách, samostatně, jsou individuálně rozvíjeny.

 

Třída Veverky  Veverka kreslený portrét

– do této třídy dochází nově přijaté děti 3 -leté (paní učitelky Nikola Hartvichová a Veronika Zemanová)

Tato třída má kapacitu jen  15 dětí. Třída má vlastní vchod, součástí třídy je umývárna, je vybavena hračkami pro tuto věkovou skupinu, pěknou dětskou kuchyňkou, obchůdkem, k dispozici je i klavír. Už takto malé děti  jsou vedeny k samostatnosti a sebeobsluze, pracují ve skupinách, samostatně, jsou individuálně rozvíjeny.

 

Nová budova Tyršova 1505, Třebechovice pod Orebem

Třída Motýlci Nálepka Pixerstick Roztomilý fialový motýlek - PIXERS.CZ

Do této třídy dochází děti s odkladem školní docházky a děti 5 -6 leté – (paní učitelka Věra Boháčková, Iveta Bečvářová)

Tato třída  bude připravovat děti na nástup do ZŠ.

Třída Broučci Samolepky na zeď, dekorace na zeď, dětské, život na louce, louka, zvířata, hmyz, Letící brouček | AZsamolepky.cz

Dochází do ní 24 děti děti, které jsou 5 -6 leté  a nové děti – (paní učitelka Lucie Havlová, Lenka Doležalová. a Bc. Alena Jeremiášová)

Tato třída se bude připravovat na nástup do ZŠ.

 

Třída   SluníčkaMŠ Dvorní :: Ostrava

Do této třídy, nastoupilo 24 dětí z původní třídy Berušky ( paní učitelka Jaroslava Mokrá a Šárka Heršálková). v současné době dlouhodobě zastupuje Václava Cimprichová.  Jedná se o děti 4 – 5 leté. Děti jsou vedeny k samostatnosti, spolupráci, pracují ve skupinách, samostatně a samozřejmostí je individuální přístup. Nejstarší děti se připravují na vstup do ZŠ.

Třída KuřátkaVektorová grafika zdarma z Velikonoce

Do této třídy nastoupilo 22 dětí ve věku od 5 do 6 let (paní učitelka Pavla Gondeková a Šárka Valášková).

Děti jsou vedeny k samostatnosti, spolupráci, pracují ve skupinách, samostatně a samozřejmostí je individuální přístup.

 

V MŠ Nepasice máme dvě třídy – Maláčky a Velkáčky Kroužky v MŠ |.

Děti jsou rozřazeny podle věku. Třídy jsou věkovému složení dětí přizpůsobeny a vybaveny.

Děti jsou vedeny k samostatnosti, spolupráci, pracují ve skupinách, samostatně a samozřejmostí je individuální přístup. Ve Velkáčcích se děti budou připravovat na vstup do ZŠ.