Budovy a třídy MŠ

Mateřská škola, Třebechovice pod Orebem je  9 třídní a v současné době umístěna ve třech budovách.

V hlavní – kmenové budově v Tyršově ulici, máme v současné době tři třídy.  V současné době tam jsou umístěny nejmladší děti.

Kontakt: 725996121

Nová budova, která má  kapacitu 100 dětí  ve čtyřech třídách, je umístěna v bezprostřední blízkosti původní MŠ (č.p. 1505).  V této budově je vše nově zařízeno. Jsou zde umístěny děti od nejstarších po kapacitu MŠ.

Kontakt: 725996125

V Nepasicích máme další prostory, které prošly  v tomto a minulém roce velkými změnami. Došlo k výměně podlahových krytin, výměně nábytku ve třídách a v šatně v 1. patře. Zahrada byla regenerovaná v roce 2016, minulý rok došlo k opravě dopravního hřiště u MŠ a k opravě střechy na budově a hlavní akcí byla výměna stávajících nevyhovujících oken za plastová.

Kontaktní mob. 725996193

Třída ŽabkyŽáby Stock vektory, Royalty Free Žáby Ilustrace | Depositphotos®

– do této třídy dochází nejmladší přijaté děti (paní učitelky Mokrá Jaroslava,  Šárka Valášková)

Tato třída je upravena pro nejmladší kategorii dětí, jsou zde hračky vhodné  pro 3 leté děti, u třídy je velké sociální zařízení, sprcha, nočníčky a stupínky k toaletě, přiměřeně vysoký nábytek a pevná lehátka na odpočinek dětí. Pro děti jsme také připravily barevné, téměř nerozbitné nádobí, protože už takto malé děti zkouší samostatnost a sebeobsluhu.

Třída Berušky  Zvířata červenou kresbu Lady kreslený chyby beruška Bug zdarma hmyz roztomilý zvířat berušky berušky volný vektor

– do této třídy dochází nové děti  (paní učitelka Vanda Kozová, Barbora Malečková a asistentka pedagoga Leona Prokůpková))

Tato třída je upravena pro  kategorii dětí 3 – 4 letých, jsou zde hračky vhodné  pro tuto věkovou skupinu, u třídy je velké sociální zařízení, sprcha,  přiměřeně vysoký nábytek a  lehátka na odpočinek dětí.  V tomto roce chceme nakoupit stolky a židličky do třídy. Už takto malé děti zkouší samostatnost a sebeobsluhu, pracují ve skupinách, samostatně, jsou individuálně rozvíjeny.

Třída Veverky  kreslená veverka – Seznam.cz

– do této třídy dochází nově přijaté děti 3 -leté (paní učitelky Miroslava Svobodová a Renata Kolaříková)

Tato třída má kapacitu jen  15 dětí. Třída má vlastní vchod, součástí třídy je umývárna, je vybavena hračkami pro tuto věkovou skupinu, pěknou dětskou kuchyňkou, obchůdkem, k dispozici je i klavír. Už takto malé děti  jsou vedeny k samostatnosti a sebeobsluze, pracují ve skupinách, samostatně, jsou individuálně rozvíjeny.

Nová budova Tyršova 1505, Třebechovice pod Orebem

Třída Motýlci Nálepka Pixerstick Roztomilý fialový motýlek - PIXERS.CZ

Do této třídy dochází děti s odkladem školní docházky a děti 5 -6 leté – (paní učitelka Věra Boháčková, Iveta bečvářová a v pátek 1x za 14 dní od 6:00 do 9:30 hod. ředitelka Bc. Alena Jeremiášová)

Tato třída  bude připravovat děti na nástup do ZŠ.

Třída Broučci Samolepky na zeď, dekorace na zeď, dětské, život na louce, louka, zvířata, hmyz, Letící brouček | AZsamolepky.cz

Dochází do ní 24 děti děti, které jsou 5 -6 leté  a nové děti – (paní učitelka Lucie Havlová a Nikola Hartvichová. a Bc. Alena Jeremiášová)

Tato třída se bude připravovat na nástup do ZŠ.

Třída   SluníčkaMŠ Dvorní :: Ostrava

Do této třídy, nastoupilo 24 dětí z původní třídy Berušky ( paní učitelka Lenka Doležalová, Marcela Tichá). Jedná se o děti 4 – 6 leté. Děti jsou vedeny k samostatnosti, spolupráci, pracují ve skupinách, samostatně a samozřejmostí je individuální přístup. Nejstarší děti se připravují na vstup do ZŠ.

Třída KuřátkaVektorová grafika zdarma z Velikonoce

Do této třídy nastoupilo 24 dětí ve věku od 4 do 6 let (paní učitelka Gondeková Pavla, Heršálková Šárka).

V MŠ Nepasice máme dvě třídy – Maláčky a Velkáčky Kroužky v MŠ |. Děti jsou rozřazeny podle věku. Třídy jsou věkovému složení dětí přizpůsobeny a vybaveny. Během tohoto školního roku bych ráda dokončila výměnu šatních skříněk v přízemí, vyměnila bych ráda stoly a přidala nový nábytek do tříd.

Děti jsou vedeny k samostatnosti, spolupráci, pracují ve skupinách, samostatně a samozřejmostí je individuální přístup. Ve Velkáčcích se děti budou připravovat na vstup do ZŠ.