Informace o MŠ

O nás

Mateřská škola, Třebechovice má kapacitu 217 dětí. Tyto děti jsou umístěny v budově Tyršova 1032 (117 dětí), v budově Heldovo náměstí (49 dětí) a v budově MŠ Nepasice (51 dětí). Pro všechny budovy je společný Školní vzdělávací plán, který jsme nazvali: Podej mi ruku a pojď poznávat svět. Cílem našeho vedení dětí je seznámení s […]

Projekty MŠ, dotace

MŠ se zapojuje do soutěže ve sběru elektoodpadu!!! S potěšením vám oznamujeme, že od 1. září 2021 je spuštěna soutěž ve sběru odpadního elektrozařízení – EkoEDA. I letos se zapojíme v rámci kategorie a sice Mateřských škol. Sbírat elektrozařízení můžete až do 30. 3. 2022, kdy plánujeme poslední svozy, abychom pak mohli elektro zvážit, uzavřít objednávky […]

Šablona II, III

plakát A3_barevně Publicita na web plakát šablony II.    

Rozpočet

Níže naleznete zpracované rozpočtové dokumenty pro jednotlivé období    

Školní vzdělávací program

ŠVP 20212022

Výroční zprávy

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Ochrana osobních údajů (GDPR) Prohlášení o ochraně osobních údajů Pokud vaše děti navštěvují naši školu – Mateřská škola, Třebechovice pod Orebem (dále jen „škola“ nebo „správce“), svěřujete nám, jako správci osobních údajů, osobní údaje dětí, a to z toho důvodu, abychom jim mohli řádně poskytovat vzdělávání podle příslušných právních předpisů, a taktéž i provozovat další […]