Informace o MŠ

O nás

Mateřská škola, Třebechovice má kapacitu 217 dětí. Tyto děti jsou umístěny v budově Tyršova 1032 (117 dětí), v budově Heldovo náměstí (49 dětí) a v budově MŠ Nepasice (51 dětí). Pro všechny budovy je společný Školní vzdělávací plán, který jsme nazvali: Podej mi ruku a pojď poznávat svět. Cílem našeho vedení dětí je seznámení s […]

Projekty MŠ, dotace

MŠ se zapojuje do soutěže ve sběru elektoodpadu!!! S potěšením vám oznamujeme, že od 1. září 2021 je spuštěna soutěž ve sběru odpadního elektrozařízení – EkoEDA. I letos se zapojíme v rámci kategorie a sice Mateřských škol. Sbírat elektrozařízení můžete až do 30. 3. 2022, kdy plánujeme poslední svozy, abychom pak mohli elektro zvážit, uzavřít objednávky […]

Šablona II, III

plakát A3_barevně Publicita na web plakát šablony II.    

Rozpočet

  Návrh rozpočtu na r.2022 MŠ_Rozpočet_Střednědobý výhled 2023_2024 (002)  

Školní vzdělávací program

ŠVP 20212022

Výroční zprávy

Ochrana osobních údajů (GDPR)

Ochrana osobních údajů (GDPR) Prohlášení o ochraně osobních údajů Pokud vaše děti navštěvují naši školu – Mateřská škola, Třebechovice pod Orebem (dále jen „škola“ nebo „správce“), svěřujete nám, jako správci osobních údajů, osobní údaje dětí, a to z toho důvodu, abychom jim mohli řádně poskytovat vzdělávání podle příslušných právních předpisů, a taktéž i provozovat další […]